W naszym salonie Saray Beauty and Spa w Szczecinie, oferujemy szereg efektywnych i skutecznych zabiegów na twarz. Pracujemy na znanych i renomowanych markach kosmetyków. Zabiegi na twarz wykonujemy między innymi za pomocą kosmetyków Maria Galland, którą to stosujemy w zabiegach: kokonowych, thallaso czy z użyciem masek gipsowych. Kolejną marką jest Eldan – stosowany w połączeniu z zabiegami przy użyciu urządzeń, a także estGen, który ma zastosowanie przy wykonywaniu mezoterapii mikroigłowej i bezigłowej, oraz na profesjonalnych kwasach medycznych Peel Mission.

Sprawdź nasze zabiegi na twarz

Mezoterapia mikroigłowa i bezigłowa

Warto wspomnieć również o mezoterapii mikroigłowej i bezigłowej podczas której używamy preparatów marki estGen, opartej na nowoczesnej inżynierii tkankowej. Są one inteligentne i produkowane na podstawie innowacyjnej receptury, działającej na poziomie komórkowym, która łączy najnowsze osiągnięcia z zakresu bioinżynierii i kosmetologii.

Preparaty estGen wykorzystywane są do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami oraz modulację stanu zapalnego różnych struktur skóry. Działanie estGen wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA, a także reguluje odpowiedzi immunologiczne.

W składzie preparatów estGen znajdują się izolowane proteiny, takie jak:

 • czynniki wzrostu,
 • białka immunomodulacyjne,
 • substancje bakteriostatyczne.

Jak również:

 • enzymy,
 • poliamidy,
 • pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów
 • unikalny zestaw witamin i związków mineralnych.

Oczyszczanie wodorowe

W Saray Beauty and Spa wykonujemy zabieg oczyszczania wodorowego twarzy przy użyciu nowoczesnego urządzenia Synergy+. Dzięki zastosowaniu czterech technologii: podciśnieniowy systemu Aqua z oczyszczaniem wodorowym, OxyCO2Gem z dwutlenkiem węgla, bipolarnych fal radiowych oraz Ucosmo z ultradźwiękami, możliwe jest osiągnięcie wielu efektów zabiegowych, takich jak:

 • głębokiego oczyszczanie skóry
 • regeneracji komórkowej
 • ujędrnienia ciała
 • intensywnego dotlenienie skóry

Endermologia

W naszym salonie endermologia twarzy wykonywana jest przy użyciu urządzenia Magnifico II premium. Szczególną cechą tego urządzenia jest możliwość używania różnej wielkości wymiennych końcówek. Daje to możliwość wykonania zabiegu nie tylko na różnych obszarach ciała: twarzy, szyi i dekoltu oraz oczu. Zabieg na tych ostatnich jest trudnym zadaniem przy korzystaniu z innych urządzeń, ze względu na wielkość głowicy. Zabieg stymuluje i uaktywnia głębsze warstwy skóry oraz pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. W efekcie znacznie poprawia jędrność i strukturę skóry twarzy, usuwa cienie pod oczami oraz pomaga przy pozbyciu się nadmiaru wody, toksyn z organizmu, jak i również wspomaga pracę układu limfatycznego. Zabieg jest bardzo przyjemny, odprężający, bezbolesny, a w dodatku można odczuć przyjemne ciepło przy wykorzystaniu silniejszej mocy narzędzia, dzięki właściwościom fizycznym emitowanych fal radiowych.

W ofercie również posiadamy kwasy działające złuszczająco, jak również nawilżająco, a także oczyszczanie manualne skóry, zabieg przy uczuciu sonoforezy, mikrodermabrazji czy peelingu kawitacyjnego oraz inne, które możecie znaleźć w zakładce “Zabiegi na twarz” na naszej stronie internetowej.

Nasz wykwalifikowany i przeszkolony personel zadba o wygląd skóry, a także o to abyś poczuła się wyjątkowo. Przed każdą wizytą kosmetolog przeprowadzi wywiad zdrowotny , dzięki czemu będzie mógł dobrać odpowiedni zabieg indywidualny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zabiegi na twarz

Zobacz również: Depilacja laserowa