Od czego zależy ilość zabiegów w endermologii?

Jeżeli marzy Ci się smukła, kobieca sylwetka, bez oponki na brzuchu czy boczków, a także całkowite pozbycie się cellulitu – to endermologia jest z pewnością dla Ciebie! Zabieg ma wszechstronne zastosowanie na całe ciało i zmienia je w bardzo szybkim tempie! Dobrze wykonany, zapewnia skórze lepszą elastyczność, usunięcie zalegających w organizmie toksyn, widoczne zredukowanie cellulitu, a także ogólną poprawę wyglądu i samopoczucia! Wreszcie będziesz mogła patrzeć na swoje ciało z uśmiechem na ustach!

Na endermologię decydują się nie tylko osoby, które pragną zawalczyć o swój idealny wygląd, ale też takie które potrzebują odprężyć się po ciężkim dniu w pracy. Ten podciśnieniowy masaż zaliczany jest do najprzyjemniejszych zabiegów z zakresu kosmetologii, a jednocześnie daje fenomenalne efekty wyszczuplające. Każdy kto chociaż raz miał okazję poddać się endermologii w gabinecie kosmetycznym z pewnością poleciłby go innym osobom i z chęcią do niej powraca!

Czym jest endermologia ?

Jest to specjalistyczny masaż próżniowy o stałej sile nacisku. Różnica pomiędzy tradycyjnym masażem a endermologią polega na tym, że jest ona wykonywana przy pomocy specjalnego urządzenia składającego się z głowicy oraz dwóch rolek.

To właśnie one wpływają na zmianę gęstości skóry, redukują tkankę tłuszczową i cellulit, a także działają na poprawę krążenia krwi i limfy. Urządzenie do endermologii jest wyposażone w niewielką komorę zasysającą o regulowanej sile działania. Z tego powodu endermologię można całkowicie spersonalizować do potrzeb klienta, jednocześnie zapewniając mu całkowitą bezbolesność oferowanego zabiegu.

Endermologia ile zabiegów?

Endermologia działa na wiele problemów związanych nie tylko z sylwetką, ale także ogólną kondycją skóry. Ten nowoczesny zabieg podciśnieniowy wpływa na zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej, poprawia jędrność skóry i wyraźnie ją odmładza. Endermologia może mieć też działanie terapeutyczne. Sprawdza się doskonale w:

 • redukowaniu bólu w mięśniach
 • usuwaniu obrzęków (dzięki drenażowi limfatycznemu)
 • zmniejszaniu bólu w stawach
 • redukowaniu napięć w ciele

Jeżeli chcesz, żeby endermologia poradziła sobie z problemem, z którym się do nas zgłaszasz musisz liczyć się z tym, że trzeba ją przeprowadzić w odpowiedniej w serii. Najczęściej jest to od 10 do 20 zabiegów, które wykonuje się 2 lub 3 razy w tygodniu. Średnio jeden zabieg endermologii przy użyciu odpowiedniego sprzętu, trwa od 20 do 40 minut. Wszystko zależy od tego, jak Twoja skóra wygląda podczas pierwszej wizycie w naszym salonie.

Dodatkowo,tempo uzyskania satysfakcjonujących rezultatów endermologii jest ściśle związana z Twoim trybem życia, tym czy podejmujesz regularną aktywność fizyczną oraz czy stosujesz się do zaleceń kosmetologa i pijesz półtora litra wody mineralnej dziennie.

Po skończonej serii zawsze zalecamy wykonywanie tzw. zabiegów przypominających. Odbywają się one 1 lub dwa razy w miesiącu. Kosmetolog powie dokładnie, ile zabiegów podtrzymujących jest potrzebnych, w momencie kiedy dokładnie skórę po zakończonej terapii.

Jakich efektów można się spodziewać po endemologii?

Endermologia ma bardzo szerokie zastosowanie, a ogólny efekt po zabiegu nieraz zaskakiwał naszych klientów. Najbardziej zauważalne rezultaty dobrze wykonanej endermologii to:

 • ogólne uelastycznienie ciała,
 • poprawienie owalu twarzy (przy pomocy endermoliftu – endermologii twarzy),
 • zmniejszenie nadmiaru tkanki tłuszczowej w miejscach, z których ciężko ją usunąć przy pomocy diety i regularnych ćwiczeń fizycznych,
 • poprawa gęstości skóry,
 • odmłodzenie skóry od środka,
 • znaczny wzrost kwasu hialuronowego w skórze,
 • widoczna redukcja „pomarańczowej skórki”,
 • eliminacja nagromadzonych w organizmie toksyn,
 • znaczna poprawa krążenia krwi oraz limfy,
 • skuteczne rozluźnienie napiętych mięśni całego ciała,
 • ogromna poprawa samopoczucia i zwiększenie pewności siebie!

Z pewnością nie pożałujesz decyzji wykonaniu całej serii zabiegów endermologii!

Jak endermologia wpływa na cellulit?

Podczas profesjonalnego zabiegu endermologii przy użyciu certyfikowanego sprzętu, dochodzi do stymulacji tkanki łącznej. Dzięki temu następuje znaczna poprawa krążenia żylnego oraz limfatycznego. Dodatkowo w tym samym czasie dochodzi do stymulacji a następnie rozbicia komórek tłuszczowych, które umiejscowione są w trudnych miejscach jak np.: dolna część brzucha czy pośladki. Następnie te rozbite komórki tłuszczowe uwalniane są z organizmu w ciągu paru dni.

Po tym czasie cellulit staje się widocznie zredukowany i mniej zauważalny dla naszych oczu, a Ty zyskujesz dawne zadowolenie ze swojego ciała i chętniej je odsłaniasz.

Saray Day & Beauty oferuje najlepszą endermologię, która zapewni każdej osobie, zgłaszającej się do nas ze swoim problemem przepiękny wygląd! Wreszcie masz szansę zrobić coś dla siebie, dlatego musisz z tego skorzystać. Serdecznie zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację, podczas której wspólnie zastanowimy się nad tym, jak możemy Ci pomóc i zaproponujemy najlepsze rozwiązania!