Maria Galland – od prawie 50 lat laboratoria Maria Galland opracowują skuteczne zabiegi kosmetyczne i produkty do pielęgnacji domowej. Wszytko po to aby sprostać wysokim wymaganiom klientów.

Produkty stworzone przez Marię Galland charakteryzują się wysoką koncentracją składników aktywnych, jedwabistymi konsystencjami, które wprost rozpływają się na skórze.

Oferta marki Maria Galland jest wyjątkowo pełna i daje odpowiedź na każdy problem. Dla każdej kobiety w postaci dopasowanego dla niej rozwiązania.

Oryginalne, ekskluzywne i ściśle manualne metody zabiegowe oraz masaże firmowe potęgują działanie produktów, dając tym samym wspaniałe efekty terapeutyczne. Produkty profesjonalne i detaliczne kontrolowane są klinicznie, farmaceutycznie, bakteriologicznie i dermatologicznie. Kosmetyki Marii Galland są dostępne na całym świecie i w Polsce tylko w najlepszych salonach kosmetycznych i ośrodkach SPA.

Zabiegi kokonowe

Słynny efekt kokonu to uczucie otulenia delikatnym ciepłem, które relaksuje mięśnie, ułatwia wchłanianie składników aktywnych i pomaga całkowicie się wyciszyć. Mozaika specjalistycznych Esencji i masek kremowych oraz firmowy masaż modelujący i otulająca maska piankowa to klucz do stworzenia unikalnego zabiegu, który w pełni odpowiada na potrzeby każdego typu cery. Efekt? Piękna, wypoczęta skóra o łagodnych rysach, doskonale zadbana i promienna każdego dnia. Zabieg Kokonowy występuje w wielu wariantach, może być m.in. nawilżający, rozświetlający czy ujędrniający lub przeciwzmarszczkowy. Jest dobieramy indywidualne do potrzeb skóry.

Zabieg Thalasso

Thalasso to klasyka kosmetyki profesjonalnej, przyjemne zabiegi na bazie chłodnej maski algowej o natychmiastowym działaniu nawilżającym i kojącym. Odpowiedni dobór produktów pod maskę oraz zastosowanie firmowego masażu modelującego zapewniają wspaniałe samopoczucie, świeżość, komfort i piękny koloryt skóry już po pierwszym zabiegu. Ekstrakt z brązowych alg z Bretanii, chroni skórę przed negatywnym działaniem środowiska i poprawia jej nawilżenie. Zabieg idealny dla skóry suchej i wrażliwej

Zabieg modelujący z maską gipsową

Klasyka kosmetyki, której skuteczność udowodniono miliony razy na całym świecie. Pod osłoną samorozgrzewającej się maski, centymetr po centymetrze oddziałują na skórę pionierskie składniki aktywne każdorazowo dobierane indywidualnie do aktualnych potrzeb skóry. Po Rytuale Demakijażu aplikowana jest mozaika Esencji i wyspecjalizowanych kremów na poszczególne strefy twarzy, szyi i dekoltu. Następnie maska, która poprzez swój ciężar i temperaturę nie tylko wspomaga wchłanianie składników aktywnych. Równie doskonale drenuje, modeluje owal twarzy i liftinguje. Zabieg Modelujący ,oprócz natychmiastowego efektu, daje również początek długofalowym procesom regeneracji skóry, która dzięki temu każdego dnia staje się piękniejsza.

Zobacz także: Zabiegi kwasami Peel Mission

Normalna skóra nie istnieje… To krajobraz, mozaika potrzeb… Każda skóra jest unikalna

Maria Galland